Poznaj nas

Początki naszej działalności sięgają roku 1998, kiedy to zaczęliśmy produkcję masztów pomiarowych. Od tego czasu wiele się zmieniło - znacznie rozszerzyliśmy zakres naszych usług i podwyższyliśmy kompetencje każdego z członków zespołu. To właśnie wiedza, doskonała znajomość branży oraz motywacja do rozwoju pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm w obszarze energetyki wiatrowej na świecie.

Profesjonalizm

Naszym priorytetem zawsze było, jest i będzie świadczenie usług na najwyższym poziomie, wykorzystując aktualną, ekspercką wiedzę.

Innowacyjność

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego na bieżąco śledzimy trendy w tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest energetyka wiatrowa.

Kompleksowość

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi - urządzenia pomiarowe, doradztwo przy prowadzeniu kampanii oraz wsparcie serwisowe.

Optymalizacja

Precyzyjne pomiary wiatru to klucz do efektywnego oszacowania ryzyka inwestycji w farmy wiatrowe.

Elastyczność

Nieszablonowe rozwiązania? Zawsze jesteśmy chętni, by podjąć wyzwanie!

Doświadczenie

Wykonaliśmy ponad 1800 projektów dla ponad 300 firm i konsorcjów na całym świecie.

25

lat doświadczenia

1800

projektów

300

obsłużonych klientów

20

krajów
Mapa

Współpracowaliśmy z:

eneco-Logo
juwi-Logo
zx-lidar-Logo
Ammonit-Logo
energy_on-Logo
gwo-Logo
romo wind
3e
akuo
guidehouse
rpglobal
total quadran
vsb
wind-consult
Poznaj naszą ofertę

Mierzymy potencjał wiatru

Jakość usług i dokładność uzyskanych danych to nasz znak rozpoznawczy. Każdy etap projektu prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów z danej dziedziny związanych z branżą od wielu lat.

Sprawdź
Skontaktuj się z nami

Dobierzemy rozwiązanie dla Ciebie

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci najlepiej dopasowaną do Twoich wymagań opcję. Zawsze chętnie służymy radą i wsparciem w każdej kwestii związanej z energetyką wiatrową.

Kontakt